Ponad 700 opinii osób, które odwiedziły nasze koncerty w całej Polsce.
Cudowne wydarzenie dla małych dzieci! Przyjemna muzyka z delikatnymi dźwiękami oraz piękna oprawa taneczna. Dzięki temu, że jest to dedykowane dzieciom, maluchy mają swobodę ruszania się ;)
Wspaniałe wydarzenie! Pierwszy raz byłam z synkiem na koncercie, gdzie mógł posłuchać muzyki klasycznej i podziwiać występ baletowy. Maluszek (8 miesięcy) był bardzo zainteresowany! Cudownie prowadzone spotkanie, a długość występu dostosowana do młodych widzów. Na pewno pojawimy się na koncercie jesienią :)
Świetne wydarzenie dla Maluszków, moja ośmiomiesięczna córeczka była oczarowana muzyką i tańcem ;) długość koncertu w sam raz, organizację wydarzenia oceniam na 5 ;) polecam, my z córką chętnie wybierzemy się jeszcze ;)
Koncert (Wrocław) bardzo dobrze przygotowany pod dzieci. Nawet maluch 16 miesięczny był zainteresowany i bił brawa po występach ;)
Piękny, nastrojowy koncert i pokaz taneczny skierowany do najmłodszych. Nasz wnuk był jak zahipnotyzowany.
Koncert był bardzo ciekawym i miłym doświadczenie zarówno dla maluszków (roczek, dwa i pół latka), ale i dla nas - rodziców. Bardzo chętnie powtórzymy to przy najbliższej okazji. Polecam gorąco wszystkim koncert dla maluszków, a my jeszcze raz dziękujemy ❤️
Oceniam Koncert dla Maluszków w Katowicach w MDK Giszowiec, 24.05.2026 - bardzo ładna sala, po której można swobodnie poruszać się z maluszkami, dobra organizacja, kameralna atmosfera, program dostosowany do wieku i ciekawy 😊
Świetny koncert dla dzieci gdzie mogą posłuchać muzyki w miłej atmosferze i czuć się zupełnie swobodnie. Utwory były dobrze dobrane a miejsce przystosowane dla dzieci ale zdecydowanie największe wrażenie zrobiła baletnica Maria i bańki mydlane!
Super wydarzenie, Pani prowadząca, Pianistka oraz Baletnica były wspaniałe. Koncert pełen wdzięku i klasy, a także czułości dla naszych pociech. Polecam.
Fantastyczny koncert. Warto się wybrać z maluchem, fajne doświadczenie :)
Bardzo dobra propozycja pozwalająca spotkać się dzieciom z kulturą wysoką.
Piękny balet dla maluchów.
Nasz synek był zachwycony, siedział na kolankach i aktywnie słuchał ♥️♥️♥️
Cudowne doświadczenie! Mój roczniak zachwycony, byliśmy już dwa razy i na pewno jeszcze przyjdziemy nie raz!
Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.
Fajny sposób by oswoić dzieci z muzyką klasyczną.
Bardzo pozytywnie, nasz Alek 1,5 roku tak się zrelaksował, że sobie zasnął, a jest dzieckiem bardzo energicznym. Wrócimy do Was na pewno 🙂
Polecam z całego serca.
Bardzo fajny koncert dla dzieci. Synek ma już 3 lata i był zaciekawiony muzyką i panem na gitarze. Niektóre maluchy nie były zainteresowane ale to zrozumiałe. Atmosfera spokojna.