Ponad 700 opinii osób, które odwiedziły nasze koncerty w całej Polsce.
Cudowne wydarzenie dla małych dzieci! Przyjemna muzyka z delikatnymi dźwiękami oraz piękna oprawa taneczna. Dzięki temu, że jest to dedykowane dzieciom, maluchy mają swobodę ruszania się ;)
Przepiękne wydarzenie, wzbogacone o starannie przygotowaną i dopracowaną choreografię. Szczególnie urzekła mnie jego przemyślana forma – spektakl trwał około godziny i został podzielony na część muzyczną oraz narracyjną. Dzięki temu nawet najmłodsi widzowie, którym zwykle trudno jest przez dłuższy czas utrzymać uwagę i pozostać w jednym miejscu, byli stale angażowani. Różnorodność bodźców sprawiała, że dzieci z zainteresowaniem śledziły przebieg wydarzenia i w większości wytrwały do samego końca. Całość została bardzo mądrze zaplanowana i doskonale dostosowana do potrzeb małych odbiorców.
Przecudne doświadczenia, mam takie poczucie unikalnej synergii między geniuszem kompozytorów, kunsztem artystów a skupieniem publiczności. To wyjątkowe doświadczenie, które angażuje wszystkie zmysły i pozwala na chwilę głębokiego oderwania się od codzienności. I dla mnie ważny dostępny aspekt finansowy.
Wspaniałe wydarzenie! Pierwszy raz byłam z synkiem na koncercie, gdzie mógł posłuchać muzyki klasycznej i podziwiać występ baletowy. Maluszek (8 miesięcy) był bardzo zainteresowany! Cudownie prowadzone spotkanie, a długość występu dostosowana do młodych widzów. Na pewno pojawimy się na koncercie jesienią :)
Fantastyczne doświadczenie, oprawa znakomita, narracja, taniec, muzyka. Dzieci były zachwycone, tańczyły razem w trakcie przedstawienia naśladując ruchy baletnicy. Ogólnie bardzo polecam za przyjazną atmosferę (nauka ruchów baletowych dla dzieci po występie) i jednocześnie pełen profesjonalizm!
Bardzo piękne, nowe, zjawiskowe przeżycie w ciemnościach gdzie można było napełnić swoją głowę żywymi wyobrażeniami, które pomogły nam się zrelaksować, odprężyć, przenieść w inny świat oraz zapomnieć o życiowych trudach.
Świetne wydarzenie dla Maluszków, moja ośmiomiesięczna córeczka była oczarowana muzyką i tańcem ;) długość koncertu w sam raz, organizację wydarzenia oceniam na 5 ;) polecam, my z córką chętnie wybierzemy się jeszcze ;)
Jezioro łabędzie w Katowicach to był obłęd! Moja córeczka ogromnie zachwycone pięknymi interpretacjami muzyki Czajkowskiego, wykonywanymi z gracją przez panią pianistkę i swobodnym tańcem baletnicy. Czytana bajka pięknie łączyła wszystko w całość. Na pewno jeszcze wrócimy na kolejne bajki! Dziękujemy za tak piękne wrażenia i otwieranie serc dzieci na obcowanie ze sztuką. 💕
Niezwykłe doświadczenie, wszystkie zmysły wyciszają się a słuch chłonie wspaniałe dźwięki gitary i saksofonu 🎷🎸 ta chwila, sam na sam z muzyką, pozostawia ślad na dłużej. Byłam drugi raz, zdecydowanie wrócę!
Koncert (Wrocław) bardzo dobrze przygotowany pod dzieci. Nawet maluch 16 miesięczny był zainteresowany i bił brawa po występach ;)
Piękne wzruszające dzieci zachwycone. Bardzo dobrze dobrane tempo i czas trwania oraz ilość publiczności. Brawwa dla artystów. Piękna muzyka super dawkowana maluchom, super lekcja tańca baletowego. Mili cudowni artyści. Dziękujemy.
Na koncercie w ciemności byliśmy we dwoje. Było to niesamowite przeżycie, doświadczyć tylko i wyłącznie zmysłów dźwiękowych, wyłączyć wszystkie inne i móc wczuć się w muzykę tego pięknego duetu - klarnet i wiolonczela.
Piękny, nastrojowy koncert i pokaz taneczny skierowany do najmłodszych. Nasz wnuk był jak zahipnotyzowany.
Magicznie, ciekawie, pięknie. Cieszymy się, że mogliśmy przenieść się na chwilkę w świat baśni, muzyki i tańca. Polecam dzieciom w każdym wieku i dorosłym też 😉
Krakowski "Koncert w ciemności" na klarnet i wiolonczelę. Dobra organizacja, Panowie Filip i Karol wydobyli ze swoich instrumentów pełne spektrum dźwięków. Przy czym na uznanie zasługuje instrument Pana Filipa. Co pięć strun to nie cztery :) Doznania dźwiękowe całkowicie zresetowały mój system i pozwoliły na start w nowym tygodniu na 100%. Gorąco polecam.
Koncert był bardzo ciekawym i miłym doświadczenie zarówno dla maluszków (roczek, dwa i pół latka), ale i dla nas - rodziców. Bardzo chętnie powtórzymy to przy najbliższej okazji. Polecam gorąco wszystkim koncert dla maluszków, a my jeszcze raz dziękujemy ❤️
Byliśmy w sobotę w Lublinie z córkami 4 i 6 lat na Bajkach Baletowych i jesteśmy absolutnie oczarowani! Baletnica tańczyła tuż przed dziećmi – w białym kostiumie i z ogromnymi wachlarzami z piór. To było Jezioro Łabędzie. Dziewczynki w domu cały czas tańczą! Polecamy i czekamy na następne
Zupełnie inne odczucia niż w przypadku występów muzycznych przy świetle. Można skupić się całkowicie na dźwiękach i ich wibracjach. Super relaks dla umysłu. Serdecznie polecam.
Oceniam Koncert dla Maluszków w Katowicach w MDK Giszowiec, 24.05.2026 - bardzo ładna sala, po której można swobodnie poruszać się z maluszkami, dobra organizacja, kameralna atmosfera, program dostosowany do wieku i ciekawy 😊
Serdecznie polecam! Bajki baletowe i koncerty dla dzieci są przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i pomysłem. Artyści potrafią przyciągnąć uwagę maluchów, a muzyka wykonywana na żywo robi ogromne wrażenie. Widać pasję i profesjonalizm w każdym szczególe.
Fantastyczny koncert. Niesamowite doznania. Jeśli pracuje tylko zmysł słuchu a pozostałe zmysły są ,,odłączone,, muzyka przenika przez całe ciało. Uwalnia negatywne emocje i pozwala niesamowicie się zrelaksować. Czekam w Warszawie teraz na koncert z udziałem skrzypiec. Bardzo dziękuję za wcześniejszy wieczór. Do zobaczenia ponownie.
Świetny koncert dla dzieci gdzie mogą posłuchać muzyki w miłej atmosferze i czuć się zupełnie swobodnie. Utwory były dobrze dobrane a miejsce przystosowane dla dzieci ale zdecydowanie największe wrażenie zrobiła baletnica Maria i bańki mydlane!
Spektakl Jezioro Łabędzie dostosowany do wieku dzieci, ciekawa forma czytania bajki na przemian z tańcem. Córce 3,5 lat bardzo się podobało, była zachwycona strojem i muzyką na żywo. Pani baletnica dała dobrą lekcję - nawet gdy upadniesz to należy się uśmiechnąć, podnieść i tańczyć dalej jakby nic się nie stało. Na koniec lekcja baletu dla chętnych. Polecam i chętnie ponownie przyjdziemy.
Koncert rewelacyjny słuchany we Wrocławiu. Nowe doznanie muzyczne słuchane w ciemności. Wyobrażałam sobie siebie w tańcu. Polecam.
Super wydarzenie, Pani prowadząca, Pianistka oraz Baletnica były wspaniałe. Koncert pełen wdzięku i klasy, a także czułości dla naszych pociech. Polecam.
Wnuczka zachwycona. Siedziała wpatrzona i wsłuchana. Po powrocie do domu odtwarzała rodzicom taniec baletnicy z wielkim zadowoleniem.
Koncert w ciemności, niesamowite doświadczenie, piękna muzyka, wspaniali artyści! Polecam z całego serducha.
Fantastyczny koncert. Warto się wybrać z maluchem, fajne doświadczenie :)
Byłem z córką (4-latka) na "Jeziorze Łabędzim dla dzieci", bardzo miło spędzony czas, córka chce iść na kolejne występy!
Cudne i niezapomniane doznania 🥰 Gitara i saksofon wspaniałe połączenie. Polecam serdecznie taki koncert ❤️ Petarda!!!
Bardzo dobra propozycja pozwalająca spotkać się dzieciom z kulturą wysoką.
Świetny koncert dla dzieci - wspaniały taniec baletnicy i muzyka na żywo ☺️ córka - 5-latka była zachwycona ☺️
Koncert w ciemności - Bardzo interesujące wydarzenie. Ciekawe aranżacje utworów. Super nagłośnienie.
Piękny balet dla maluchów.
Bardzo ładnie, dzieci zadowolone, my też. Pani prowadząca genialna i wszystko było suuuuper 🥰🥰
Miejsce po pobycie w którym, przybywa mi energii, dobrego samopoczucia. Po każdym koncercie łapię głęboki oddech i tak mi jakoś lżej. Ja bardzo jestem wdzięczna, że mogę u Was bywać 😘😘😘
Nasz synek był zachwycony, siedział na kolankach i aktywnie słuchał ♥️♥️♥️
Cudowny koncert, wspaniale opowiedziana historia, muzyka na żywo i piękny taniec.
Doskonały pomysł na koncert w ciemności przy wyborze repertuaru szlagierów, w których fortepian uzupełnia saksofon i na odwrót. Bardzo przyjemne przeżycie. Serdecznie polecam.
Cudowne doświadczenie! Mój roczniak zachwycony, byliśmy już dwa razy i na pewno jeszcze przyjdziemy nie raz!
Było wspaniale, wnuczka zachwycona. Już szykujemy się na Jezioro Łabędzie.
Koncert w ciemności to niesamowite przeżycie. Godzina zleciała jak w mgnieniu oka. Chciałoby się dłużej zostać i słuchać... Serdecznie polecam i zachęcam.
Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.
Pięknie przygotowane przedstawienie. Dzieci zachwycone. A lekcja baletu z pewnością zapadnie na długo w pamięć.
Kolejny rok z rzędu byłam na koncercie w ciemnościach.. obłędny. Piękny koncert.. całe ciało słucha dźwięków.. już się nie mogę doczekać kolejnego roku.
Fajny sposób by oswoić dzieci z muzyką klasyczną.
Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.
"Koncert w ciemności" - bardzo ciekawe i pochłaniające wydarzenie. Wieczór spędzony w bezmiarze otchłani, wypełniony miłymi i pobudzającymi dla ucha dźwiękami z popularnych i znanych soundtracków. Dziękuję.
Bardzo pozytywnie, nasz Alek 1,5 roku tak się zrelaksował, że sobie zasnął, a jest dzieckiem bardzo energicznym. Wrócimy do Was na pewno 🙂
Polecam, piękne doznania estetyczne. Lekcja baletu po spektaklu bezcenna.
Koncert miał niepowtarzalny klimat który pozwolił choć na kilka chwil zapomnieć o codziennym biegu i zatrzymać się w zadumie. Raz jeszcze bardzo za to dziękuję
Polecam z całego serca.
Jestem wielką fanką koncertów dla dzieci! Uczta dla uszu i oczu. Wspaniały kontakt z muzyką dla najmłodszych. Dzieci zachwycone :) Dziękujemy, robicie świetną robotę!
Brałam udział w koncercie saksofon i gitara. Panowie grali rewelacyjnie. Bardzo szybko zleciało 45 minut koncertu. Ciekawe doświadczenie, całkowita ciemność i muzyka, chociaż chyba jednak wolę widzieć muzyków. Ale polecam wzięcie udziału w koncercie w ciemności, warto sprawdzić na żywo reakcję swoich zmysłów na taki koncert.
Bardzo fajny koncert dla dzieci. Synek ma już 3 lata i był zaciekawiony muzyką i panem na gitarze. Niektóre maluchy nie były zainteresowane ale to zrozumiałe. Atmosfera spokojna.
Super przedstawienia dla dzieci w formie warsztatów. Siedmiolatka zachwycona. To już nasza kolejna wizyta i na pewno jeszcze wrócimy.
Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w koncercie w ciemności. Muzycy - Daniel Peszko (gitara) i Michał Leśniak tworzą duet utalentowanych artystów, którzy z wirtuozerią tworzą smakowite dla ucha aranżacje dobrze znanych utworów. Improwizacje wywarły na mnie jeszcze większe wrażenie zważywszy na brak światła na sali. To bardzo miły sposób na spędzenie sobotniego popołudnia/wieczoru (bilet może być świetnym prezentem). Polecam i dziękuję.
Jestem zachwycona wydarzeniem w którym brałam udział wraz z córką. Spektakl typowo dla małych dziewczynek.. rewelacja! Gorąco polecam.
Byliśmy z mężem na koncercie w ciemności Gitara&Perkusja w Legionowie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sam pomysł koncertu z zasłoniętymi oczami jest genialny - to zupełnie inny odbiór muzyki. Przede wszystkim utwory przeniosły mnie do miejsc bliskich mojemu sercu - Tears in Heaven w naprawdę dobrym wykonaniu przywołało moje wspomnienia z liceum, z kolei Señorita wysłała mnie w podróż na jedną z moich ulubionych kubańskich plaż. Świetny dobór repertuaru, trochę energii, szczypta nostalgii, wyjątkowe aranżacje. Polecamy ten koncert na chwilę oddechu w tym przebodźcowanym świecie.
Jesteśmy z córką bardzo zadowolone z Bajki Baletowej. Prosta forma, nie za długa, a szczególnie mini lekcja baletu bardzo nam się podobała.
Zaskakujące nowe doświadczenie - koncert w opasce na oczach w całkowitych ciemnościach :) bardzo mi się podobało. Przedłużyłabym go do pełnej godziny bo w takich niecodziennych warunkach (ciemności) przez dwa utwory przyzwyczaja się słuchacz do odbioru dźwięków i kończy się zdecydowanie za szybko - kiedy „rozsiada” się audytorium i dopiero w pełni delektuje się muzyką!
Jestem zachwycona! Świetna sprawa! Wnuczka była zapatrzona i zauroczona! Oby więcej takich momentów!
To było Mega💪 Wspaniały koncert. Gitara i Harfa to była medytacja dźwiękiem! Bardzo mili wykonawcy. Polecam! Wrócę!!!
Bardzo ładny koncert, dzieci zachwycone, na pewno jeszcze nie raz skorzystamy 😍🤩
Konwersatorium to miejsce pełne inspirujących pomysłów. Jako artystka cenię różnorodność programów i ciekawą formę koncertów, zwłaszcza te w ciemności, które pozwalają przeżyć muzykę na nowo. Świetna organizacja i otwartość na twórcze eksperymenty!
Dla najmłodszych super. Bliskość baletnicy mini kurs tańca. Dla dzieci bardzo fajna atrakcja.
Koncert w ciemności to wspaniałe wydarzenie, które umożliwia nam nie tylko słyszeć ale i wczuć się w to co niesie za sobą muzyka. Wyłączają zmysł wzroku stajemy się częścią tej muzyki, która płynie. Byłam na koncercie Trąbki i gitary elektrycznej. Polecam i na pewno jeszcze się wybiorę :)
Polecam serdecznie ❤️ Corka słuchała jak zaczarowana i mi udało się przenieść w czasy dziecięce 👍…
Miałem zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu ,,Koncert w ciemności”. W absolutnej ciemności, bez rozpraszających bodźców, mogłem w pełni skupić się na dźwiękach harfy i skrzypiec. Profesjonalni muzycy stworzyli magiczną atmosferę, pełną emocji i głębi. To było poruszające, wyjątkowe doświadczenie, które na długo zostanie w mojej pamięci. Polecam
Córce (lat 3,5) bardzo podobała się piękna sukienka baletnicy - w cekiny:) pantofelki i Pan który opowiadał.
Byłem na koncercie muzyki filmowej..wspaniałe wrażenia.Teraz 7.02.wybieramy się na koncert w temacie miłosci...Wierzę,że będzie to wieczór pięknych głębokich emocji i wzruszeń.
We already have participated twice and spent another unique weekend with my little ones, my daughter was cheerful during the performance and carefully following, of course I enjoyed listening to the amazing piano performance too!
W dniu dzisiejszym byłam po raz pierwszy uczestniczką koncertu w ciemności w Zielonej Górze. Na gitarze grał Daniel Peszko na saksofonie Michał Leśniak. Koncert był niesamowity. Muzyka sprawiała mi relaks i przyjemność. Artyści byli bardzo mili i sympatyczni. Polecam z całego serca. Jest to super pomysł na prezent.
Piękny koncert, bardzo dobry kontakt z dziećmi, które były jak zaczarowane. Jak dla nas trochę za krótki, mógłby być o 15-20 min dłuższy, czujemy lekki niedosyt, ale gorąco polecamy taki rodzaj aktywności z dzieckiem.
Koncert w ciemności to doskonały pomysł, aby móc się skupić na muzyce tu i teraz. Bardzo polecam wszystkim entuzjastom muzyki na żywo wykonywanej przez profesjonalistów.
Sądząc po reakcji córki, która była zachwycona - to bardzo polecam, przy okazji sama też zrelaksowałam się.
Fantastyczne spotkanie z muzyką, inny wymiar odbioru, warto.
Serdecznie polecam, córki w wieku 2,5 oraz 5 lat bardzo zadowolone
Fantastyczny koncert, niezapomniane emocje. Polecam wszystkim!
Córka była zachwycona, piękne widowisko!
Ciekawe doznanie.... koncert w ciemności - saksofon i gitara!!!
Chwile ze sztuką - polecam 👍
Fantastyczny koncert!!! Nie do opisania. Na pewno wrócę.
Magiczne wydarzenie 🤩
Jestem pod wrażeniem!!! Dziękuję serdecznie 🙏❤️
Bardzo piękny koncert, klimat super, polecam serdecznie.
Magicznie. Harfa na żywo to coś pięknego.
Polecam! Inne doświadczenie, wielu sensów. Przepiękna muzyka.
Fantastyczny koncert. Będę śledzić stronę i z pewnością jeszcze wybiorę jakiś koncert.
Fantastyczne przeżycie, świetny repertuar i oryginalne wykonanie!
Super koncert, niektóre aranżacje lepsze od oryginałów. Polecam!
Koncert był wyjątkowy. Oboje muzycy idealnie się zgrywali i uzupełniali. Bardzo nam się podobało.
Bardzo dobry koncert wzruszający pełen emocjonalnych uniesień.
Polecam Koncert w ciemności - gitara i perkusja. Przepięknie zagrane utwory... gitara powalająca 😉
Koncert piękny, można było uciec do świata marzeń 😁 Serdecznie polecam ❤️
Cudowne przeżycie, które pozwala odczuć kolejne warstwy i tajemnice dźwięków...
Serdecznie polecam! Wspaniały klimat, wyłączony zmysł wzroku pozwala na poczucie muzyki całym sobą, bez analizy😍…
Było pięknie 🤩 muzycy najwyższej klasy. Pięknie brzmiący saksofon. Cudna opcja na spotkanie z muzyką. Polecam…
Jak zawsze cudownie spędzony czas. Piękna muzyka i pelny relaks. Dziękuję
Jak zawsze było cudownie. Dziękujemy.
Uczta dla uszu! Niezapomniane przeżycia! Dziękuję :)
Byłam pierwszy raz i jestem zadowolona, chętnie wybiorę się ponownie.
Rewelacyjny koncert, polecam.
Niesamowite przeżycie.
Doznanie Rewelacja
Jestem wielbicielka saksofonu i też się uczę więc brawa dla saksofonistki. Piękny koncert.