Wspomnienia, emocje i opinie po koncertach

Ponad 700 opinii osób, które odwiedziły nasze koncerty w całej Polsce.

  • Natalia

    Cudowne wydarzenie dla małych dzieci! Przyjemna muzyka z delikatnymi dźwiękami oraz piękna oprawa taneczna. Dzięki temu, że jest to dedykowane dzieciom, maluchy mają swobodę ruszania się ;)

  • Anna

    Przepiękne wydarzenie, wzbogacone o starannie przygotowaną i dopracowaną choreografię. Szczególnie urzekła mnie jego przemyślana forma – spektakl trwał około godziny i został podzielony na część muzyczną oraz narracyjną. Dzięki temu nawet najmłodsi widzowie, którym zwykle trudno jest przez dłuższy czas utrzymać uwagę i pozostać w jednym miejscu, byli stale angażowani. Różnorodność bodźców sprawiała, że dzieci z zainteresowaniem śledziły przebieg wydarzenia i w większości wytrwały do samego końca. Całość została bardzo mądrze zaplanowana i doskonale dostosowana do potrzeb małych odbiorców.

  • Iwona

    Przecudne doświadczenia, mam takie poczucie unikalnej synergii między geniuszem kompozytorów, kunsztem artystów a skupieniem publiczności. To wyjątkowe doświadczenie, które angażuje wszystkie zmysły i pozwala na chwilę głębokiego oderwania się od codzienności. I dla mnie ważny dostępny aspekt finansowy.

  • Justyna

    Wspaniałe wydarzenie! Pierwszy raz byłam z synkiem na koncercie, gdzie mógł posłuchać muzyki klasycznej i podziwiać występ baletowy. Maluszek (8 miesięcy) był bardzo zainteresowany! Cudownie prowadzone spotkanie, a długość występu dostosowana do młodych widzów. Na pewno pojawimy się na koncercie jesienią :)

  • Łukasz

    Fantastyczne doświadczenie, oprawa znakomita, narracja, taniec, muzyka. Dzieci były zachwycone, tańczyły razem w trakcie przedstawienia naśladując ruchy baletnicy. Ogólnie bardzo polecam za przyjazną atmosferę (nauka ruchów baletowych dla dzieci po występie) i jednocześnie pełen profesjonalizm!

  • Agnieszka

    Bardzo piękne, nowe, zjawiskowe przeżycie w ciemnościach gdzie można było napełnić swoją głowę żywymi wyobrażeniami, które pomogły nam się zrelaksować, odprężyć, przenieść w inny świat oraz zapomnieć o życiowych trudach.

  • Marzena

    Świetne wydarzenie dla Maluszków, moja ośmiomiesięczna córeczka była oczarowana muzyką i tańcem ;) długość koncertu w sam raz, organizację wydarzenia oceniam na 5 ;) polecam, my z córką chętnie wybierzemy się jeszcze ;)

  • Katarzyna

    Jezioro łabędzie w Katowicach to był obłęd! Moja córeczka ogromnie zachwycone pięknymi interpretacjami muzyki Czajkowskiego, wykonywanymi z gracją przez panią pianistkę i swobodnym tańcem baletnicy. Czytana bajka pięknie łączyła wszystko w całość. Na pewno jeszcze wrócimy na kolejne bajki! Dziękujemy za tak piękne wrażenia i otwieranie serc dzieci na obcowanie ze sztuką. 💕

  • Magda

    Niezwykłe doświadczenie, wszystkie zmysły wyciszają się a słuch chłonie wspaniałe dźwięki gitary i saksofonu 🎷🎸 ta chwila, sam na sam z muzyką, pozostawia ślad na dłużej. Byłam drugi raz, zdecydowanie wrócę!

  • M W

    Koncert (Wrocław) bardzo dobrze przygotowany pod dzieci. Nawet maluch 16 miesięczny był zainteresowany i bił brawa po występach ;)

  • W B

    Piękne wzruszające dzieci zachwycone. Bardzo dobrze dobrane tempo i czas trwania oraz ilość publiczności. Brawwa dla artystów. Piękna muzyka super dawkowana maluchom, super lekcja tańca baletowego. Mili cudowni artyści. Dziękujemy.

  • Marek

    Na koncercie w ciemności byliśmy we dwoje. Było to niesamowite przeżycie, doświadczyć tylko i wyłącznie zmysłów dźwiękowych, wyłączyć wszystkie inne i móc wczuć się w muzykę tego pięknego duetu - klarnet i wiolonczela.

  • Jarosław

    Piękny, nastrojowy koncert i pokaz taneczny skierowany do najmłodszych. Nasz wnuk był jak zahipnotyzowany.

  • Marzena

    Magicznie, ciekawie, pięknie. Cieszymy się, że mogliśmy przenieść się na chwilkę w świat baśni, muzyki i tańca. Polecam dzieciom w każdym wieku i dorosłym też 😉

  • Seba

    Krakowski "Koncert w ciemności" na klarnet i wiolonczelę. Dobra organizacja, Panowie Filip i Karol wydobyli ze swoich instrumentów pełne spektrum dźwięków. Przy czym na uznanie zasługuje instrument Pana Filipa. Co pięć strun to nie cztery :) Doznania dźwiękowe całkowicie zresetowały mój system i pozwoliły na start w nowym tygodniu na 100%. Gorąco polecam.

  • Monika

    Koncert był bardzo ciekawym i miłym doświadczenie zarówno dla maluszków (roczek, dwa i pół latka), ale i dla nas - rodziców. Bardzo chętnie powtórzymy to przy najbliższej okazji. Polecam gorąco wszystkim koncert dla maluszków, a my jeszcze raz dziękujemy ❤️

  • Monika

    Byliśmy w sobotę w Lublinie z córkami 4 i 6 lat na Bajkach Baletowych i jesteśmy absolutnie oczarowani! Baletnica tańczyła tuż przed dziećmi – w białym kostiumie i z ogromnymi wachlarzami z piór. To było Jezioro Łabędzie. Dziewczynki w domu cały czas tańczą! Polecamy i czekamy na następne

  • Bożena

    Zupełnie inne odczucia niż w przypadku występów muzycznych przy świetle. Można skupić się całkowicie na dźwiękach i ich wibracjach. Super relaks dla umysłu. Serdecznie polecam.

  • Maria

    Oceniam Koncert dla Maluszków w Katowicach w MDK Giszowiec, 24.05.2026 - bardzo ładna sala, po której można swobodnie poruszać się z maluszkami, dobra organizacja, kameralna atmosfera, program dostosowany do wieku i ciekawy 😊

  • ballet_kate

    Serdecznie polecam! Bajki baletowe i koncerty dla dzieci są przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i pomysłem. Artyści potrafią przyciągnąć uwagę maluchów, a muzyka wykonywana na żywo robi ogromne wrażenie. Widać pasję i profesjonalizm w każdym szczególe.

  • gucio

    Fantastyczny koncert. Niesamowite doznania. Jeśli pracuje tylko zmysł słuchu a pozostałe zmysły są ,,odłączone,, muzyka przenika przez całe ciało. Uwalnia negatywne emocje i pozwala niesamowicie się zrelaksować. Czekam w Warszawie teraz na koncert z udziałem skrzypiec. Bardzo dziękuję za wcześniejszy wieczór. Do zobaczenia ponownie.

  • Tenisoweczka

    Świetny koncert dla dzieci gdzie mogą posłuchać muzyki w miłej atmosferze i czuć się zupełnie swobodnie. Utwory były dobrze dobrane a miejsce przystosowane dla dzieci ale zdecydowanie największe wrażenie zrobiła baletnica Maria i bańki mydlane!

  • Marta

    Spektakl Jezioro Łabędzie dostosowany do wieku dzieci, ciekawa forma czytania bajki na przemian z tańcem. Córce 3,5 lat bardzo się podobało, była zachwycona strojem i muzyką na żywo. Pani baletnica dała dobrą lekcję - nawet gdy upadniesz to należy się uśmiechnąć, podnieść i tańczyć dalej jakby nic się nie stało. Na koniec lekcja baletu dla chętnych. Polecam i chętnie ponownie przyjdziemy.

  • Krysta

    Koncert rewelacyjny słuchany we Wrocławiu. Nowe doznanie muzyczne słuchane w ciemności. Wyobrażałam sobie siebie w tańcu. Polecam.

  • Dominika

    Super wydarzenie, Pani prowadząca, Pianistka oraz Baletnica były wspaniałe. Koncert pełen wdzięku i klasy, a także czułości dla naszych pociech. Polecam.

  • Justyna

    Wnuczka zachwycona. Siedziała wpatrzona i wsłuchana. Po powrocie do domu odtwarzała rodzicom taniec baletnicy z wielkim zadowoleniem.

  • Pola

    Koncert w ciemności, niesamowite doświadczenie, piękna muzyka, wspaniali artyści! Polecam z całego serducha.

  • Sylwia

    Fantastyczny koncert. Warto się wybrać z maluchem, fajne doświadczenie :)

  • Grzegorz

    Byłem z córką (4-latka) na "Jeziorze Łabędzim dla dzieci", bardzo miło spędzony czas, córka chce iść na kolejne występy!

  • Anna

    Cudne i niezapomniane doznania 🥰 Gitara i saksofon wspaniałe połączenie. Polecam serdecznie taki koncert ❤️ Petarda!!!

  • Zofia

    Bardzo dobra propozycja pozwalająca spotkać się dzieciom z kulturą wysoką.

  • Anna

    Świetny koncert dla dzieci - wspaniały taniec baletnicy i muzyka na żywo ☺️ córka - 5-latka była zachwycona ☺️

  • Anna

    Koncert w ciemności - Bardzo interesujące wydarzenie. Ciekawe aranżacje utworów. Super nagłośnienie.

  • Dawid

    Piękny balet dla maluchów.

  • Marietta

    Bardzo ładnie, dzieci zadowolone, my też. Pani prowadząca genialna i wszystko było suuuuper 🥰🥰

  • Anna

    Miejsce po pobycie w którym, przybywa mi energii, dobrego samopoczucia. Po każdym koncercie łapię głęboki oddech i tak mi jakoś lżej. Ja bardzo jestem wdzięczna, że mogę u Was bywać 😘😘😘

  • Magdalena

    Nasz synek był zachwycony, siedział na kolankach i aktywnie słuchał ♥️♥️♥️

  • Dorota

    Cudowny koncert, wspaniale opowiedziana historia, muzyka na żywo i piękny taniec.

  • Anna

    Doskonały pomysł na koncert w ciemności przy wyborze repertuaru szlagierów, w których fortepian uzupełnia saksofon i na odwrót. Bardzo przyjemne przeżycie. Serdecznie polecam.

  • Katarzyna

    Cudowne doświadczenie! Mój roczniak zachwycony, byliśmy już dwa razy i na pewno jeszcze przyjdziemy nie raz!

  • Marlena

    Było wspaniale, wnuczka zachwycona. Już szykujemy się na Jezioro Łabędzie.

  • Paweł

    Koncert w ciemności to niesamowite przeżycie. Godzina zleciała jak w mgnieniu oka. Chciałoby się dłużej zostać i słuchać... Serdecznie polecam i zachęcam.

  • Ania

    Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.

  • Anna

    Pięknie przygotowane przedstawienie. Dzieci zachwycone. A lekcja baletu z pewnością zapadnie na długo w pamięć.

  • Anna

    Kolejny rok z rzędu byłam na koncercie w ciemnościach.. obłędny. Piękny koncert.. całe ciało słucha dźwięków.. już się nie mogę doczekać kolejnego roku.

  • Monika

    Fajny sposób by oswoić dzieci z muzyką klasyczną.

  • Ania

    Bardzo fajna forma zapoznania dzieci z klasyką. Piękne wykonanie.

  • Tomir

    "Koncert w ciemności" - bardzo ciekawe i pochłaniające wydarzenie. Wieczór spędzony w bezmiarze otchłani, wypełniony miłymi i pobudzającymi dla ucha dźwiękami z popularnych i znanych soundtracków. Dziękuję.

  • Anna

    Bardzo pozytywnie, nasz Alek 1,5 roku tak się zrelaksował, że sobie zasnął, a jest dzieckiem bardzo energicznym. Wrócimy do Was na pewno 🙂

  • Dorota

    Polecam, piękne doznania estetyczne. Lekcja baletu po spektaklu bezcenna.

  • Leszek

    Koncert miał niepowtarzalny klimat który pozwolił choć na kilka chwil zapomnieć o codziennym biegu i zatrzymać się w zadumie. Raz jeszcze bardzo za to dziękuję

  • Monika

    Polecam z całego serca.

  • Katie

    Jestem wielką fanką koncertów dla dzieci! Uczta dla uszu i oczu. Wspaniały kontakt z muzyką dla najmłodszych. Dzieci zachwycone :) Dziękujemy, robicie świetną robotę!

  • Dorota

    Brałam udział w koncercie saksofon i gitara. Panowie grali rewelacyjnie. Bardzo szybko zleciało 45 minut koncertu. Ciekawe doświadczenie, całkowita ciemność i muzyka, chociaż chyba jednak wolę widzieć muzyków. Ale polecam wzięcie udziału w koncercie w ciemności, warto sprawdzić na żywo reakcję swoich zmysłów na taki koncert.

  • Karolina

    Bardzo fajny koncert dla dzieci. Synek ma już 3 lata i był zaciekawiony muzyką i panem na gitarze. Niektóre maluchy nie były zainteresowane ale to zrozumiałe. Atmosfera spokojna.

  • Zuzanna

    Super przedstawienia dla dzieci w formie warsztatów. Siedmiolatka zachwycona. To już nasza kolejna wizyta i na pewno jeszcze wrócimy.

  • Agnieszka

    Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w koncercie w ciemności. Muzycy - Daniel Peszko (gitara) i Michał Leśniak tworzą duet utalentowanych artystów, którzy z wirtuozerią tworzą smakowite dla ucha aranżacje dobrze znanych utworów. Improwizacje wywarły na mnie jeszcze większe wrażenie zważywszy na brak światła na sali. To bardzo miły sposób na spędzenie sobotniego popołudnia/wieczoru (bilet może być świetnym prezentem). Polecam i dziękuję.

  • Natalia

    Jestem zachwycona wydarzeniem w którym brałam udział wraz z córką. Spektakl typowo dla małych dziewczynek.. rewelacja! Gorąco polecam.

  • Patrycja

    Byliśmy z mężem na koncercie w ciemności Gitara&Perkusja w Legionowie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sam pomysł koncertu z zasłoniętymi oczami jest genialny - to zupełnie inny odbiór muzyki. Przede wszystkim utwory przeniosły mnie do miejsc bliskich mojemu sercu - Tears in Heaven w naprawdę dobrym wykonaniu przywołało moje wspomnienia z liceum, z kolei Señorita wysłała mnie w podróż na jedną z moich ulubionych kubańskich plaż. Świetny dobór repertuaru, trochę energii, szczypta nostalgii, wyjątkowe aranżacje. Polecamy ten koncert na chwilę oddechu w tym przebodźcowanym świecie.

  • Anna

    Jesteśmy z córką bardzo zadowolone z Bajki Baletowej. Prosta forma, nie za długa, a szczególnie mini lekcja baletu bardzo nam się podobała.

  • Magdalena

    Zaskakujące nowe doświadczenie - koncert w opasce na oczach w całkowitych ciemnościach :) bardzo mi się podobało. Przedłużyłabym go do pełnej godziny bo w takich niecodziennych warunkach (ciemności) przez dwa utwory przyzwyczaja się słuchacz do odbioru dźwięków i kończy się zdecydowanie za szybko - kiedy „rozsiada” się audytorium i dopiero w pełni delektuje się muzyką!

  • Ewa

    Jestem zachwycona! Świetna sprawa! Wnuczka była zapatrzona i zauroczona! Oby więcej takich momentów!

  • Iryna

    To było Mega💪 Wspaniały koncert. Gitara i Harfa to była medytacja dźwiękiem! Bardzo mili wykonawcy. Polecam! Wrócę!!!

  • Adriana

    Bardzo ładny koncert, dzieci zachwycone, na pewno jeszcze nie raz skorzystamy 😍🤩

  • Darya

    Konwersatorium to miejsce pełne inspirujących pomysłów. Jako artystka cenię różnorodność programów i ciekawą formę koncertów, zwłaszcza te w ciemności, które pozwalają przeżyć muzykę na nowo. Świetna organizacja i otwartość na twórcze eksperymenty!

  • Daniel

    Dla najmłodszych super. Bliskość baletnicy mini kurs tańca. Dla dzieci bardzo fajna atrakcja.

  • Katarzyna

    Koncert w ciemności to wspaniałe wydarzenie, które umożliwia nam nie tylko słyszeć ale i wczuć się w to co niesie za sobą muzyka. Wyłączają zmysł wzroku stajemy się częścią tej muzyki, która płynie. Byłam na koncercie Trąbki i gitary elektrycznej. Polecam i na pewno jeszcze się wybiorę :)

  • Agnieszka

    Polecam serdecznie ❤️ Corka słuchała jak zaczarowana i mi udało się przenieść w czasy dziecięce 👍…

  • Sarna

    Miałem zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu ,,Koncert w ciemności”. W absolutnej ciemności, bez rozpraszających bodźców, mogłem w pełni skupić się na dźwiękach harfy i skrzypiec. Profesjonalni muzycy stworzyli magiczną atmosferę, pełną emocji i głębi. To było poruszające, wyjątkowe doświadczenie, które na długo zostanie w mojej pamięci. Polecam

  • Gosienka

    Córce (lat 3,5) bardzo podobała się piękna sukienka baletnicy - w cekiny:) pantofelki i Pan który opowiadał.

  • Marcin

    Byłem na koncercie muzyki filmowej..wspaniałe wrażenia.Teraz 7.02.wybieramy się na koncert w temacie miłosci...Wierzę,że będzie to wieczór pięknych głębokich emocji i wzruszeń.

  • Gabriela

    We already have participated twice and spent another unique weekend with my little ones, my daughter was cheerful during the performance and carefully following, of course I enjoyed listening to the amazing piano performance too!

  • Gosia

    W dniu dzisiejszym byłam po raz pierwszy uczestniczką koncertu w ciemności w Zielonej Górze. Na gitarze grał Daniel Peszko na saksofonie Michał Leśniak. Koncert był niesamowity. Muzyka sprawiała mi relaks i przyjemność. Artyści byli bardzo mili i sympatyczni. Polecam z całego serca. Jest to super pomysł na prezent.

  • Wioletta

    Piękny koncert, bardzo dobry kontakt z dziećmi, które były jak zaczarowane. Jak dla nas trochę za krótki, mógłby być o 15-20 min dłuższy, czujemy lekki niedosyt, ale gorąco polecamy taki rodzaj aktywności z dzieckiem.

  • Urszula

    Koncert w ciemności to doskonały pomysł, aby móc się skupić na muzyce tu i teraz. Bardzo polecam wszystkim entuzjastom muzyki na żywo wykonywanej przez profesjonalistów.

  • Agata

    Sądząc po reakcji córki, która była zachwycona - to bardzo polecam, przy okazji sama też zrelaksowałam się.

  • Malgorzata

    Fantastyczne spotkanie z muzyką, inny wymiar odbioru, warto.

  • Wercia

    Serdecznie polecam, córki w wieku 2,5 oraz 5 lat bardzo zadowolone

  • Beata

    Fantastyczny koncert, niezapomniane emocje. Polecam wszystkim!

  • Ula

    Córka była zachwycona, piękne widowisko!

  • Katyrzyna

    Ciekawe doznanie.... koncert w ciemności - saksofon i gitara!!!

  • Sławomir

    Chwile ze sztuką - polecam 👍

  • Myroslava

    Fantastyczny koncert!!! Nie do opisania. Na pewno wrócę.

  • Anna

    Magiczne wydarzenie 🤩

  • Nataliia

    Jestem pod wrażeniem!!! Dziękuję serdecznie 🙏❤️

  • Marcin

    Bardzo piękny koncert, klimat super, polecam serdecznie.

  • Magdalena

    Magicznie. Harfa na żywo to coś pięknego.

  • Yuliia

    Polecam! Inne doświadczenie, wielu sensów. Przepiękna muzyka.

  • Kamila

    Fantastyczny koncert. Będę śledzić stronę i z pewnością jeszcze wybiorę jakiś koncert.

  • Jacek

    Fantastyczne przeżycie, świetny repertuar i oryginalne wykonanie!

  • Renata

    Super koncert, niektóre aranżacje lepsze od oryginałów. Polecam!

  • Paulina

    Koncert był wyjątkowy. Oboje muzycy idealnie się zgrywali i uzupełniali. Bardzo nam się podobało.

  • Mariusz

    Bardzo dobry koncert wzruszający pełen emocjonalnych uniesień.

  • Marta

    Polecam Koncert w ciemności - gitara i perkusja. Przepięknie zagrane utwory... gitara powalająca 😉

  • Nina

    Koncert piękny, można było uciec do świata marzeń 😁 Serdecznie polecam ❤️

  • Julia

    Cudowne przeżycie, które pozwala odczuć kolejne warstwy i tajemnice dźwięków...

  • Grzegorz

    Serdecznie polecam! Wspaniały klimat, wyłączony zmysł wzroku pozwala na poczucie muzyki całym sobą, bez analizy😍…

  • Magda

    Było pięknie 🤩 muzycy najwyższej klasy. Pięknie brzmiący saksofon. Cudna opcja na spotkanie z muzyką. Polecam…

  • Magda

    Jak zawsze cudownie spędzony czas. Piękna muzyka i pelny relaks. Dziękuję

  • Katarzyna

    Jak zawsze było cudownie. Dziękujemy.

  • Katarzyna

    Uczta dla uszu! Niezapomniane przeżycia! Dziękuję :)

  • Izabela

    Byłam pierwszy raz i jestem zadowolona, chętnie wybiorę się ponownie.

  • Asia

    Rewelacyjny koncert, polecam.

  • Piotr

    Niesamowite przeżycie.

  • Michał

    Doznanie Rewelacja

  • Beata

    Jestem wielbicielka saksofonu i też się uczę więc brawa dla saksofonistki. Piękny koncert.

Dodaj swoją opinię